O nás

O společnosti

Jsme ryze česká společnost, která přemýšlí, jak člověku zjednodušit život, splnit si své sny a cíle. Máme zkušenosti ve finanční sféře od roku 2009 a nasbírali jsme je jak v bankovním tak i nebankovním světě. Prošli jsme finančními institucemi a díky tomu jsme našli řešení, které vám pomůže bezstarostně spát a užívat si života.

Stali jsme se vlastními investory a vše jsme zažili na vlastní kůži.

Veškeré zhodnocení, které vám přinášíme překračuje výši inflace. Umíme vyřešit splátky hypotéky nebo zaplacení celé částky. Pomáháme také se zabezpečením v nenadálých životních situacích.

Pracujeme s nejlepšími odborníky ve svém oboru, kdy se práce stala jejich koníčkem.

Pracujeme fér, aby spokojenost byla na obou stranách, neboli win-win.

Proto vyhledáváme produkty, které nejsou spojené s poplatky a ze složitých věcí děláme věci jednoduché.

Reference

Lepší zhodnocení než v bance

Michaelu Ivaniskovou znám více jak 13 let a jsem velmi spokojená s jejím osobním přístupem v poradenství. A nyní zhodnocuji peníze lépe než v bance.

A.J.
6. července 2020

Výnosy, o kterých si v bance můžete nechat jen zdát.

Služby poradenské společnosti Finance Win Win vřele doporučuji. Osobní přístup, díky kterému vám ušijí na míru portfolio přesně podle vašich potřeb. Komplexní informace o jednotlivých finančních produktech včetně rizikovosti.

A výsledek? Výnosy, o kterých si v bance můžete nechat jen zdát.

J. B., právník
26. října 2019

Perfektní zkušenost, mohu jen doporučit

Michaelu Ivaniskovou znám již několik let a má moji plnou důvěru. Jako osoba v soukromém životě,tak i co se týká poradenství ohledně investic. Investoval jsem v bance, ale výnosy nebyly dle mých představ, a tak jsem začal investovat s Finance Win-Win... A pokud bych vám řekl čísla mých současných výnosů, neuvěříte mi...

Je to težké,ale musíte mit "tu" prvotní důvěru udělat "ten" první krok, který byl i pro mě neuvěřitelně těžký, ale pak... pak se vám změní svět...

Zdenek M.
19. září 2019

Zajímavé produkty pro všechny typy investorů

Míšu Ivaniskovou znám již delší dobu, řadu let jsem byl jejím klientem ještě když dělala prémium bankéřku v ČSOB. Jsem moc rád, že se ozvala, protože jsme navázali na naši předchozí úspěšnou spolupráci a díky ní skvěle zhodnocuji svoje finanční prostředky. Zkuste to s ní taky, myslím, že dokáže nabídnout zajímavé produkty pro všechny typy investorů.

Honza
18. října 2019

Proč FINANCE win-win?

Využíváme především dlouhodobé zkušenosti z praxe a poznatků z investování vlastních financí. My sami máme v nabízených produktech uložené prostředky jako první, abychom se mohli následně o naši zkušenost s vámi podělit.